niedziela, 16 czerwca 2013

hungry.

bardzo chciałabym być silniejsza. taka silna, mocna osobowość, mi się marzy. która nie boi się niczego, jest pewna prawa do życia, praw życia, i wszystkich aspektów tego jaka była, jest i jaką się stanie. o ogromnej wierze w to, że życie prowadzi ją odpowiednimi ścieżkami. tak aby mogła stawiać czoła wszystkim i wszystkiemu. chciałabym być magnetyczna. mieć osobowość widoczną w jakiś dziwny sposób, przy pierwszym spotkaniu, osobowość widoczną jakby spod skóry. moc, dużą siłę, odpowiedzialność, dorosłość, odwagę w uczuciach i celach. mieć pełną odpowiedzialność za uczucia. osiągnięcia pełni siebie w kontaktach z sobą i z innymi. 
tak, żeby moje niepewności, nieśmiałości i nieufności, rozwinąć i przekuć w moc. i śmiałym głosem mówić o tym kim jestem, i co czuję. dzielić się tym i żyć odczuwając. spotykać odpowiednich ludzi. i stawać się piękniejszą każdego dnia, zupełnie o tym nie wiedząc.
o tym jest ta piosenka. o niepewności i nieśmiałości. która ma swój własny głos. silny i zdecydowany. jednorodny, własny. mówiący, o dorastaniu do stania się głodnym. słucham jej, i wzruszam się, nie wiem z jakiego powodu. chyba robię się coraz bardziej głodna.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz